THE LOOK: WINTER WONDERLAND CAME EARLIER THIS YEAR


wool coat // wełniany płaszcz – Zara (stara kolekcja)

turtleneck // golf – H&M

trousers // spodnie – Reserved

hat // czapka – MLE Collection (stara kolekcja)

bag // torebka – MANGO

boots // kozaki – Gino Rossi

leather gloves // skórzane rękawiczki – H&M (stara kolekcja)

woolen gloves // wełniane rękawiczki – Wool so Cool

 

 

Good morning, my dear! It rarely happens to me that I don't know how to start a post, but this time it was quite a challenge. On the one hand, there are so many things that I could tell you here, but the first thing that comes to mind is how long I haven't shown myself here in such a full edition. The last post in the "The Look" series was posted on the blog in August and I don't really know when it happened. Do you also have the impression that recently time is moving faster? Since moving to Poland, a lot has changed for me, and most of all my wardrobe, which underwent a real revolution, has lost half of it and I actually find myself wearing the same sets alternately recently. These are my daily outfits in which I feel good but don't find them interesting enough to get your attention. When a lot of snow fell a few days ago, I could not give up this pleasure and together with Julia (@banduchcyka) we went with the camera to the light side to smuggle even more of this beautiful winter land. Believe me or not, there was a fog all the way, and when we got there, it somehow disappeared ... However, it cannot be denied that even without it, the landscape was delightful.

 

Today's outfit is one of my winter casual. Wool coat, leather boots (in this case I wear it alternately with my beloved UGGs) a hat and gloves. If I care about a more urban edition, then, as you will notice in the photos from our beautiful Tarnowskie Góry square, just change to leather gloves to get the desired effect :).

. . . .

 

Dzień dobry moi mili! Rzadko mi się zdarza, że nie wiem jak rozpocząć wpis, ale tym razem to było nie lada wyzwanie. Z jednej strony jest tyle rzeczy, które mogłabym Wam tutaj przekazać, ale pierwsze co nasuwa mi się na myśl, to jak dawno się Wam tutaj nie pokazywałam w takim pełnym wydaniu. Ostatni wpis z cyklu „The Look” gościł na blogu w sierpniu i właściwie sama nie wiem, kiedy to zleciało. Czy Wy też macie wrażenie, że w ostatnim czasie czas pędzi jakby szybciej? Od przeprowadzki do Polski, wiele się u mnie zmieniło, a już najbardziej moja garderoba, która przeszła prawdziwą rewolucję, uszczupliła się o połowę i właściwie sama łapię się na tym, że ostatnio noszę naprzemiennie te same zestawy. Takie moje codzienne zwyklaki, w których czuję się dobrze, ale nie wydają mi się na tyle interesujące, aby przyciągnąć Waszą uwagę. Kiedy kilka dni temu napadało sporo śniegu, nie mogłam sobie odpuścić tej przyjemności i razem z Julią (@banduchcyka) ruszyłyśmy z aparatem na lekkie ubocze, aby przemycić jeszcze więcej tego piękna zimowej krainy. Wierzcie mi lub nie, ale całą drogę była mgła, a kiedy dojechałyśmy na miejsce jakimś cudem zniknęła… Nie da się jednak ukryć, że nawet bez niej, krajobraz był zachwycający. 

 

Dzisiejsza stylizacja to właśnie jeden z moich zimowych zwyklaków. Wełniany płaszcz, skórzane kozaki (w tym przypadku noszę ja naprzemiennie z moimi ukochanym UGG-ami) czapka i rękawiczki. Jeżeli zależy mi na bardziej miejskim wydaniu, to tak jak zauważycie na zdjęciach z naszego pięknego tarnogórskiego rynku, wystarczy zmienić rękawiczki na skórzane, aby uzyskać pożądany efekt :).Zdjęcia: @banduchcyka

Ściskam!
M.  

Comments

 1. Mam, znalazłam na bloglovin, teraz już mnie nic nie ominie ;D <3 zdjęcia z rynku przepiękne, te choineczki w tle, no cudo. Trzymam kciuki za powrót takiej białej zimy :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Agnieszko, bardzo mnie to cieszy! Dziękuję za miłe słowa. Rzeczywiście, rynek w świątecznej oprawie wygląda magicznie! Mam nadzieję, że śnieg powróci i wszyscy będziemy mieć białe święta ;*
   Pozdrawiam serdecznie!

   Delete

Post a Comment

Instagram

FOLLOW @OFSIMPLETHINGS ON INSTAGRAM
© 2019 OF SIMPLE THINGS | All rights reserved. Contact