About Of Simple Things     I am a Polish-born girl living in London, experiencing the best of two wonderful cultures. Welcome to my blog – Of Simple Things – where a minimalisticstyle comes to life through features on everything from fashion to travel. And remember – minimalism isn’t just a trend. It’s a lifestyle, too! :)

     Why Of Simple Things? Our lives our endlessly complicated and busy, with so much to do and so little time for it. It is so easy to get swept away and lose sight of the little things – but strangely enough, it is those little things that can simplify our lives if we let them. On this blog you’ll find attention to detail, advice on trends, lifestyle and culture so that you can make it simple too.

     Monika has always had an eye for trends and style, having studied and dedicated much of her time to them before she started Of Simple Things in May 2015. In its short time, the blog has grown and grown with many companies approaching Of Simple Things for features. As well as running Of Simple Things, Monika is also MA Strategic Fashion Marketing graduate, developing her skillsets and knowledge for the wider business world. And even in the face of such a work load, Monika sincerely believes that keeping it simple means everything.

. . . .

     Jestem Polką mieszkającą w Londynie, która dzięki pewnym zrządzeniom losu w swoim życiu ma możliwość doświadczania tego co najlepsze w tych dwóch różnych i zupełnie przeciwstawnych kulturach. Witajcie na moim blogu – Of Simple Things – gdzie minimalisyczny styl przejawia się we wszystkim począwszy od mody, na stylu podróżowania skończywszy. Pamiętajcie – minimalizm to nie tylko trend, ale przede wszystkim to styl życia! Jeżeli zatem chciałybyście poznać moje sposoby na życie oraz przekonać się, że minimalizm nie musi być nudny, to zapraszam was do tej podróży, którą mam nadzieję będzie dla was mój blog!

     Dlaczego Of Simple Things? Nasze życie to niekończące się komplikacje oraz pośpiech, w którym mamy tyle do zrobienia a tak mało czasu. Łatwo jest się w tym zatracić i zapomnieć o tych małych rzeczach, które w gruncie rzeczy mogą uprościć nasze życie jeżeli tylko na to pozwolimy. Znajdziecie tutaj między innymi tą przykładność do detali, porady w tematyce nadchodzących trendów, kosmetyków, stylu życia oraz kultury, które mam nadzieję pomogą również i Wam uprościć sobie życie.

     Monika od zawsze miała oko do mody, która była niezwłocznym towarzyszem jej życia i której poświęcała dużo czasu jeszcze na długo przed tym jak założyła Of Simple Things w maju 2015 roku. W bardzo, krótkim czasie blog zaczął się rozwijać na tyle, że zaczęły pojawiać się firmy chcące nawiązać z Moniką współpracę. Oprócz tworzenia tej strony, Monika niedawno dołączyła do grona absolwentów z tytułem magistra w dziedzinie Strategic Fashion Marketing, które ukończyła w słynnej londyńskiej uczelni University of Arts - London College of Fashion. Obecnie rozwija swoje umiejętności, z którymi pragnie podbić rynek biznesu. Nawet w obliczu takiego natłoku obowiązków, Monika szczerze wierzy, że kluczem do sukcesu jest to aby upraszczać sobie życie, tym samym czerpiąc z niego jak najwięcej się da!“ Simplicity is the keynote of all true elegance.”

- Coco Chanel


Comments

Post a Comment

Instagram

FOLLOW @OFSIMPLETHINGS ON INSTAGRAM
© 2019 OF SIMPLE THINGS | All rights reserved. Contact