SHEARLING JACKET - LOOK OF THE DAY


Shearling jacket // Kożuszek - Diane Paris, Sweater and gloves // Sweter i rękawiczki - H&M,
Trousers // Spodnie - The Cords & Co, Boots // Botki - Zara

The shearling jacket from today's outfit appeared on the blog earlier. Today, however, I present the outfit that shows it in its full splendor. I have been hunting for such a jacket for a long time, but only recently I found the perfect one. Its style is quite universal, thanks to which it can be used for many ways, both sports, mountain climate or the city, combined with heeled boots.

As you know, I like to show you a different location on the blog, that's why we moved to the forest for today's photos :). I think that the atmosphere of this place fully fits with today's clothing, which is kept in the style of "country". The combination of many fashionable pearls in the years of my mother's youth as wide corduroys, the hero of today's entry – shearling jacket or my beloved boots. How do you like it?

. . . .

Kożuszek z dzisiejszej stylizacji pokazywałam Wam już na blogu wcześniej. Dzisiaj przyszła jednak pora na stylizację ukazującą go w pełnej jego okazałości. Od dawna polowałam na taką kurtkę, ale dopiero niedawno znalazłam tą idealną. Jej styl jest dość uniwersalny dzięki czemu nada się do wielu połączeń zarówno tych sportowych, górski klimat czy do miasta zestawiona z kozaczkami.

Jak wiecie lubię pokazywać Wam na blogu różne lokalizację, dlatego na potrzeby dzisiejszych zdjęć przenieśliśmy się do lasu :). Myślę, że klimat tego miejsca w pełni współgra z dzisiejszym strojem, który zachowany jest w stylu „country”. Połączenie wielu perełek modnych w latach młodości mojej mamy jak szerokie sztruksy, bohater dzisiejszego wpisu, czyli kożuszek o moje ukochane botki. Jak Wam się podoba?
Photos by Piotr K
Ściskam!
M.

Comments

 1. Ale piękny masz ten kożuszek! Świetne zdjęcia ♡

  ReplyDelete
 2. A gdzie byly robione zdjecia?:)

  ReplyDelete
  Replies
  1. a w którym, bo bym się tam chętnie wybrała, piękne ujęcia - modelka i krajobraz! ;-)

   Delete
 3. Zdjęcia są cudowne! Uwielbiam taki ich klimat ♥

  londonkidx.blogspot.com

  ReplyDelete
 4. Cudowny kożuszek i cudowny uśmiech ♥ Jestem zachwycona Twoją stylizacją!
  http://istotaludzkaa.blogspot.com/

  ReplyDelete

Post a Comment

Instagram

FOLLOW @OFSIMPLETHINGS ON INSTAGRAM
© 2019 OF SIMPLE THINGS | All rights reserved. Contact