IT IS THE LITTLE THINGS LIKE WALKING ON THE SEASHORE


The sea in winter time has its own charm. My traditional December walk didn’t take place by my beloved Polish sea, which I would love to see surrounded by snow. Nevertheless, this year I was able to catch some beautiful weather; the sunset today was especially picturesque. It would seem there is nothing more to say, except that 2017 on this blog has officially begun!

I know that this is also the time when many of you have probably started thinking about your New Year’s resolutions. I must admit that I have never set any resolutions for myself, but instead focused on the pursuit of a goal, rather than telling myself all the things that I plan to do this year. Knowing I tend toward a flash in the pan, I know it would stop me from reaching my full potential during the year! :) But I would love to read about your New Year’s resolutions! I also hope you stay determined enough to see them through!


. . . .

Morze zimową porą ma swój niepowtarzalny urok. Każdego roku żałuję, że swój już chyba tradycyjny grudniowy spacer nie odbywam nad naszym polskim morzem, które tak bardzo chciałabym zobaczyć otoczone prószącym śniegiem. Cieszę się jednak, że w tym roku udało mi się złapać taką piękną pogodę dzięki czemu zachód słońca był tego dnia szczególnie malowniczy. Nie pozostaje mi chyba nic więcej jak tym nadmorskim klimatem uznać rok 2017 za oficjalnie otwarty! :)

Wiem, że jest to również pora kiedy wielu z was zapewne rozpoczęło od swoich noworocznych postanowień. Przyznam szczerze, że ja nigdy takowych sobie nie stawiałam, a raczej skupiałam się na dążeniu do jakiegoś celu zamiast mówić sobie co w tym roku planuję zrobić. Znając mój słomiany zapał, obawiałabym się, że mogłoby mnie to powstrzymać od zrobienia czegoś ponad moje możliwości! :) Chętnie jednak poczytam o Waszych postanowieniach! Z góry życzę Wam ogromnej determinacji aby w nich wytrwać!

Coat // Płaszcz – Zara
Scarf // Szalik – Primark
Gloves // Rękawiczki – H&M
Hat // Czapka – MLE Collection
Sunglasses //  Okulary przeciwsłoneczne - RayBan
Trousers // Spodnie – Topshop
Turtle neck // Golf – H&M
Boots // Buty – UGG

Happy New Year!

Kisses,
M.

Ściskam was gorąco kochani,
M.

Comments

 1. Piękny zachód słońca. Zdjęcia wyglądają bajecznie :-)

  ReplyDelete
 2. Piękne zdjęcia i bajkowy zachód słońca. Trochę zazdroszczę dodatnich temperatur, u nas jest mocno na minusie i nie wiem jak dam radę robić sesje w takim mrozie.

  ReplyDelete
  Replies
  1. Dziękuję! :)) Jeżeli jest śnieg to proponuję założyć śniegowce, gruby golf, ciepła kurtkę, czapkę oraz rękawiczki i cieszyć się zimą! :) P.S. Oczywiście uchwycajac Twój entuzjazm na pięknych zdjęciach! :) Ściskam Cię kochana! :)

   Delete
 3. Bardzo fajna stylizacja :) Od ilu lat mieszkasz w Anglii?

  ReplyDelete
  Replies
  1. Dziękuję bardzo! :* W Anglii mieszkam od prawie 8 lat :)

   Delete
 4. Magicznie... ;) Bardzo ładne zdjęcia ;)

  ReplyDelete

Post a Comment

Instagram

FOLLOW @OFSIMPLETHINGS ON INSTAGRAM
© 2019 OF SIMPLE THINGS | All rights reserved. Contact