LOOK OF THE EVENING: MERRY CHRISTMAS EVERYONE


Dress and headband // Sukienka i opaska – Manifiq & CO
Earrings // Kolczyki - Sotho

Today's post appears a little later than I planned, but the last few weeks are a real school of organization for me. Probably it will take me a while to get into the new role and acquire the ability to do ten things at the same time, but I won't bore you with it, because this post is not about that.

So, getting to the heart of the matter, I would like to wish you all the best, healthy, cheerful and joyful Christmas. I hope that you make the most of this time and give it to your loved ones, after all it's the most valuable thing we can give them. I spend the day fully with my husband and our little baby girl, lying in bed and watching Christmas movies. The disease caught me in my most favourite period of the year. Enjoy the rest of the day and don't sit too long in front of the phone :)

. . . .


Dzisiejszy wpis pojawia się odrobinę później niż zaplanowałam, ale ostatnie kilka tygodni to dla mnie prawdziwa szkoła organizacji. Pewnie jeszcze chwilę mi zajmie wdrożenie się do nowej roli i przyswojenie umiejętności robienia dziesięciu rzeczy w tym samym czasie, ale nie będę Was tym zanudzać, bo w końcu nie o tym jest ten wpis. 

Przechodząc więc do sedna sprawy, chciałabym złożyć Wam najserdeczniejsze życzenia, zdrowych, pogodnych oraz radosnych Świąt Bożego Narodzenia. Mam nadzieję, że wykorzystujecie ten czas w pełni i obdarowujecie nim swoich najbliższych, w końcu to najcenniejsze co możemy im dać. Ja dzisiejszy dzień spędzam w pełni z mężem i naszym maleństwem wylegując się w łóżku i oglądając świąteczne filmy. Choroba dopadła mnie w moim najbardziej ulubionym okresie w roku. Korzystajcie z reszty dnia i nie siedźcie za długo przed telefonami :) 

Comments

  1. Wzajemnie ;* piękna sukienka w ponadczasową kratkę :)

    ReplyDelete
    Replies
    1. Dziękuję bardzo! Tak, ta kratka jest rzeczywiście ponadczasowa i idealnie się nadaje na tego typu okazje :) Pozdrawiam serdecznie ;*

      Delete

Post a Comment

Instagram

FOLLOW @OFSIMPLETHINGS ON INSTAGRAM
© 2019 OF SIMPLE THINGS | All rights reserved. Contact