PARISIAN CHIC FROM MORNING TILL NIGHT: LOOK OF THE DAY


I have repeatedly written to you about the importance of creating outfits that will serve us throughout the day when you live in a large metropolis. Just as this belief is still valid, my experience in this area will soon pass away ... Probably many of you already know that for a week the term "Londoner" does not refer to my person. Any changes that have occurred in my life in recent months have encouraged us to leave the capital for a small town located in central England. However, before I leave the city chic for something more comfortable, I come to you with my proposal based on nothing else than the well-known Parisian chic, which is perfect for an intense day that is to end late in the evening.

Much may consider this as boring, but the classic has always been in the price, so the style of day-long escapades, when we never know what can happen to us, can not be different. The little black dress, in the summer and of course the more sophisticated version will always work. Its uniqueness and at the same time elegance means that in this edition we will always look appropriate. The season requires matching details, which is why I combined it with black espadrilles on wedges and not too big basket. Slightly wavy hair, leopard sunglasses and delicate jewellery are just a final touch. In this look, I can safely go out of the house and feel not only comfortable, but also attractive :).

. . . .

Wielokrotnie pisałam Wam o tym jak ważna jest umiejętność tworzenia stylizacji, które posłużą nam przez cały dzień, kiedy mieszka się w wielkiej metropolii. Tak jak to przekonanie jest nadal aktualne, tak moje doświadczenie w tej dziedzinie raczej szybko przeminie… Zapewne wiele z Was wie już, że od tygodnia określenie „londyńczyk” nie nawiązuję do mojej osoby. Wszelkie zmiany jakie nastąpiły w moim życiu w ostatnich miesiącach, zachęciły nas do porzucenia stolicy na rzecz małej miejscowości zlokalizowanej w środkowej Anglii. Zanim jednak na dobre porzucę miejski szyk na cześć czegoś wygodniejszego, wychodzę dzisiaj do Was z moją propozycją opartą na niczym innym jak dobrze znanym paryskim szyku, która idealnie nada się na intensywny dzień, który ma zakończyć się późnym wieczorem.

Wiele może uznać to sformułowanie za nudne, ale klasyka zawsze była w cenie, dlatego stylizacja na całodniowe eskapady, kiedy nigdy nie wiemy co może nas spotkać nie może być inna. Mała czarna, w letnim i oczywiście bardziej wyszukanym wydaniu zawsze się sprawdzi. Jej unikatowość a zarazem elegancja sprawia, że w takim wydaniu będziemy zawsze wyglądać odpowiednio. Pora roku wymaga odpowiednich dodatków, dlatego połączyłam ją z czarnymi espadrylami na koturnie i nie za dużym koszykiem. Lekko pofalowane włosy, okulary w panterkę i delikatna biżuteria stanowią tylko dopełnienie. W takim wydaniu śmiało mogę wyjść z domu i czuć się nie tylko komfortowo, ale i atrakcyjnie :). 

Dress // Sukienka – Stone Skirts
Watch // Zegarek – Daniel Wellington
Necklace // Naszyjnik – Sotho
Bag // Torebka - Zara
Shoes // Buty - CastanerPhotos by Nicole Engelmann

Ściskam!
M.

Comments

 1. Cudnie się prezentujesz ;) Jestem zachwycona Twoimi naszyjnikiem... uwielbiam takie delikatne akcenty :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Dziękuje bardzo kochana! Ja również cenie sobie delikatną biżuterię i ten naszyjnik jest przez to moim faworytem :) pozdrawiam Cię serdecznie ;*

   Delete
 2. Kochana, cudownie wyglądasz, a sukienka leży obłędnie :)
  Wszystkiego dobrego i dużo zdrówka :*

  Buziaki, Magda

  ReplyDelete
  Replies
  1. Dziękuje bardzo Madziu!
   Ściskam cieplutko ;*

   Delete
 3. This is such a lovely all black styling. The straw accessories look perfect with black. I like the Parisian vibes.

  https://modaodaradosti.blogspot.com/

  ReplyDelete

Post a Comment

Instagram

FOLLOW @OFSIMPLETHINGS ON INSTAGRAM
© 2019 OF SIMPLE THINGS | All rights reserved. Contact