ANOTHER YEAR HAS PASSED - HAPPY BIRTHDAY MAKES IT SIMPLE


Dress // Sukienka - Gal Meets Glam, Shoes // Buty - Castaner
            When I created this site three years ago, I didn’t think that so much will change in my life. Even my experience is not even adequate to many of my colleague – bloggers, there is many things that I have learnt throughout this time. At some point I can even say that this place has changed not only my life, but also my fiancé’s, like also my parents and friends (especially when we are having a family dinner, spend time in the restaurant or are having a picnic in the park and I will not allow anybody to start their consumption until I finish with photographs :)).

            I can proudly say, that since the day one, when I published my first post on Makes it Simple, one thing hasn’t changed… I created this website with passion and until today, this is the main driver of every picture, article or message that I send to you. I am extremely grateful, that I have managed to encourage you to share this journey with me. Comments, page views, messages and the ongoing support I receive, forms the biggest motivation I could have ever dream of. I am so happy that I have also happened to discover many new interests thanks to this site, people I got to know, patience and creativity I found in myself that surprise me every single day.


            In this place I would like to thank all of you for being with me. I dream of having more and more of you join me and this blog from year to year. I am hoping that I will never run out of ideas and creativity to create new articles.

. . . .

Kiedy zakładałam bloga trzy lata temu, nie sądziłam, że tak wiele się zmieni w moim życiu. Chociaż mój staż w tym fachu nadal nie jest adekwatny do wielu moich koleżanek blogerek, jest jednak wiele rzeczy, których nauczyłam się przez ten czas. W pewnym sensie mogę powiedzieć, że to miejsce zmieniło zarówno moje życia jak i mojego narzeczonego a poniekąd również mojej rodziny czy znajomych (szczególnie kiedy siedzimy w restauracji, przy rodzinnym stole czy urządzamy piknik w parku a ja stoję z aparatem i nie pozwalam nikomu jeść, dopóki nie skończę zdjęć :)).

Z dumą mogę powiedzieć, że od pierwszego dnia, kiedy opublikowałam pierwszy wpis na Makes it Simple, nie zmieniła się jedna rzecz… Założyłam tą stronę z pasji i do dnia dzisiejszego to ona jest głównym motorem napędowym każdego zdjęcia, wpisu czy wiadomości, które do Was piszę. Ogromnie się cieszę, że przez ten ogrom czasu udało mi się zachęcać Was do odbywania tej blogowej podróży razem ze mną. Komentarze, odsłony na blogu, wiadomości i nieustanne wsparcie jakie otrzymuję, stanowi największą motywację jakiej mogłam sobie kiedykolwiek zapragnąć. Cieszy mnie jak wiele nowych zainteresowań odkryłam dzięki tej stronie, ludzi, których poznałam, cierpliwości i kreatywności odkrytych w samej sobie zaskakujących mnie każdego kolejnego dnia.

W tym miejscu chciałabym podziękować Wam za to, że ze mną jesteście. W duchu marzę, aby z roku na rok było Was coraz więcej. Mam nadzieję, że nigdy nie braknie mi pomysłów ani kreatywności do tworzenia nowy wpisów.
Photos by Agata Kozak from 
Always More Photography 


Ściskam!
M.

Comments

 1. Widać, że wkładasz w to serce. Każdy, nawet najmniejszy szczegół jest dopracowany. Wszystko idealnie tworzy całość. Uwielbiam tu przychodzić i oglądać Twoje piękne zdjęcia! ♥

  http://istotaludzkaa.blogspot.com/

  ReplyDelete
  Replies
  1. Dziękuję Ci serdecznie za tak miłe słowa! Nawet nie wiesz jak mi miło!
   Przesyłam najserdeczniejsze pozdrowienia ;*

   Delete
 2. Piękne zdjęcia, jak zawsze u Ciebie. Życzę dalszych sukcesów!ja na pewno będę wracać na Twój blog.

  ReplyDelete
  Replies
  1. Doroto, dziękuję bardzo za życzenia. Pozdrawiam Cię serdecznie :)

   Delete
 3. Woow wyglądasz cudownie, sukienka jest przepiękna i z wielką chęcią bym Ci ją podebrała ;)

  ReplyDelete
 4. Gratulacje! Obyś jeszcze wiele lat prowadziła tego bloga! Promieniejesz na tych zdjęciach! :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Kasiu, dziękuję bardzo za miłe słowa. Przesyłam dużo uścisków! :) ;*

   Delete
 5. Przedostanie zdjęcie śmiało mogłabym ustawić na tapetę w telefonie. Radość i swoboda jakie mu towarzyszą jest bardzo odczuwalna :) Ja Ci życzę jeszcze wieeeeelu lat blogowania, wszak to jedno z moich ulubionych miejsc w sieci :)) Buziaki!

  ReplyDelete
  Replies
  1. Pogoda tego dnia była wyjątkowo piękna, a uśmiech sam pchał się na usta! :) Dziękuję Madziu za te mile słowa. Po tych trzech latach śmiało mogą powiedzieć, że jesteś moją najwierniejszą czytelniczką! :)
   Buziaki kochana! ;*

   Delete
  2. Ojej, dziękuję za miłe słowa :) Jak już wielokrotnie mówiłam, Twoje zdjęcia karmią moje oczy więc nie ma co się dziwić, że odwiedzam Cię regularnie :) Buźka! :)

   Delete
 6. Gratulacje z okazji kolejnej rocznicy bloga i wszystkiego dobrego na dalsze lata :-) Bardzo chętnie (chociaż wiem, że nie regularnie, ale to z braku czasu) do Ciebie zaglądam i zawsze się zachwycam :-) Ściskam, Marta

  ReplyDelete
  Replies
  1. Bardzo dziękuję za życzenia :). Ogromnie mi miło, że chętnie tutaj wracasz. Przesyłam dużo uścisków! :) ;*

   Delete

Post a Comment

Instagram

FOLLOW @OFSIMPLETHINGS ON INSTAGRAM
© 2019 OF SIMPLE THINGS | All rights reserved. Contact