MERRY CHRISTMAS!


Second day of Christmas celebration is already here. Forgive me that I post here only now, but absorbed with Christmas atmosphere I tried to avoid any electrical equipment. I would like to wish a late Merry Christmas and a wonderful time spent with your families.

I am currently resting in my family home far away from London where I can enjoy a time with my relatives. The outfit which I present to you today is very universal proposition which will ideally suit occasions such as Christmas or New Year’s Eve.

P.S. The velour blouse which you can see is from NA-KD with whom we prepared a discount of 20% for everything available on the website. Go to www.na-kd.com and type the discount code makesitsimple20 while making the purchase.

. . . .

Drugi i ostatni dzień świąt już trwa. Wybaczcie, że dopiero teraz, ale pochłonięta atmosferą rodzinnych świąt skutecznie stroniłam od sprzętów elektronicznych. Chciałabym Wam życzyć dużo zdrowia, szczęścia i wspaniałych chwil spędzonych w rodzinnym gronie na ten ostatni dzień. Mam nadzieję, że to celebrowanie mija Wam w dobrej i spokojnej atmosferze.

Ja odpoczywam w rodzinnym domu z dala od Londynu, gdzie mogę napawać się wspólnym czasem z moimi bliskimi. Strój, który dzisiaj Wam przedstawiam jest jedną z tych uniwersalnych propozycji, która idealnie nadała się na święta, ale i również może być wykorzystana podczas zabawy sylwestrowej.

P.S. Welurowa bluzka widoczna na zdjęciu pochodzi z NA-KD razem, z którym przygotowaliśmy dla Was zniżkę 20% na cały asortyment. Wystarczy, że przy dokonywaniu zakupów na stronie www.na-kd.com wpiszecie makesitsimple20. Udanych zakupów!Ściskam!
M.

Comments

Post a Comment

Instagram

FOLLOW @OFSIMPLETHINGS ON INSTAGRAM
© 2019 OF SIMPLE THINGS | All rights reserved. Contact