REISS AW 17 PRESS DAY - LONDON EVENTS


For many May it is primarily a month that brings us closer to summer, which is waiting for us just around the corner. For the fashion world, it is intensive preparation and presentation of the autumn collection, which in a few weeks will appear in stores. On this subject, I had the opportunity to participate in the presentation of the collection for autumn / winter 2017 this time launched by Reiss (you can read about Boohoo press day - here).

The presentation of the collection took place at the Reiss Headquarters in London, where the staff is working on a daily basis on the brand image as well as on individual projects. Many elements of the current collection have been hand-finished in this building. The collection itself has always been made to the highest standards with the best materials, which is the main brand recognition.

Among the collections are classic elements that match the style of a stable and confident woman, who on a daily basis choose the elegance. Nevertheless, there are also designs that add a bit of character, such as the mid length suede skirt, furry accents, or a strong color accent, which manifests itself from sweaters, outerwear and accessories. Many elements of this collection will start appearing in stores already in July.

How do you like the whole collection? Did any of the items particularly favor you? My favorites are sweaters and it's all without exceptions!

. . . .

Dla wielu maj to przede wszystkim wyczekiwanie na lato, które czeka na nas tuż za rogiem. Dla świata mody to jednak intensywne przygotowywania oraz prezentacja jesiennej kolekcji, która za kilka tygodni pojawi się w sprzedaży. Z tego tytułu, miałam okazję uczestniczyć w kolejnej prezentacji kolekcji na sezon jesień/zima 2017 tym razem marki Reiss (o prezentacji kolekcji Boohoo możecie poczytać – tutaj).

Prezentacja kolekcji miała miejsce w głównej siedzibie Reiss w Londynie, w której na co dzień pracuje sztab specjalistów od wizerunku marki, jak i również nad poszczególnymi projektami. Wiele elementów z obecnej kolekcji zostało ręcznie wykończonych właśnie w tym budynku. Sama kolekcja jak zawsze została wykonana na najwyższym poziomie z najlepszych materiałów, co jest zresztą głównym znakiem rozpoznawczym marki.

Pośród kolekcji znalazły się klasyczne elementy zgodne ze stylem statecznej i pewnej siebie kobiety, która na co dzień sięga po eleganckie połączenia. Niemniej jednak znalazły się również projekty, które nadają stylizacją charakteru tak jak średniej długości zamszowa spódnica, futrzane dodatki czy akcent w postaci mocnego koloru, który przejawiał się począwszy od swetrów, przez płaszcze i na dodatkach skończywszy. Wiele elementów tej kolekcji zacznie pojawiać się w sklepach już w lipcu.

Jak Wam się podoba cała kolekcja? Czy któreś z elementów szczególnie przypadły Wam do gustu? Moimi faworytami są swetry i to wszystkie bez wyjątków!

Ściskam!
M.Comments

 1. I to jest rewelacyjny sposób na stylizację! Niby prosto, a czerwone buty robią całą robotę :) Kochana, z jakiego sklepu pochodzą Twoje? ja w tamtym roku zaopatrzyłam się w egzemplarz ze Stradivariusa i tak się rozciągnęły, że nie jestem w stanie w nich chodzić, bo je wręcz gubię.

  Mi do gustu bardzo przypadła ta czarna sukienka z koronką/gipiurą. Myślę, że wygląda fenomenalnie na ciele.

  ReplyDelete
  Replies
  1. Dziękuję bardzo! :) Ja swoje kupiłam w Primarku już kilka lat temu i jestem z nich naprawdę zadowolona :).

   P.S. Mi ta sukienka tez wpadła w oko :))

   Ściskam!

   Delete
 2. Fajne rzeczy, mam nadzieję, że kupiłaś wszystko co Ci się spodobało.

  ReplyDelete

Post a Comment

Instagram

FOLLOW @OFSIMPLETHINGS ON INSTAGRAM
© 2019 OF SIMPLE THINGS | All rights reserved. Contact