LAST YEAR - STYLE REVIEW


Another year comes to an end. It's hard to believe how fast time flies, but at the same time I am delighted that this is the second time that I can share with you sum up of these past twelve months. I have prepared for you subjectively selected 24 outfits that most appealed to me!

I will not write endlessly, so at this point I would like to first of all thank you for this past year, for your presence, great support and motivation that you gave me. You don’t know how glad I am that what I write and what it is here that I share with you, is for you some sort of inspiration and a source of trivia that you want to read. Before the 2017 arrives I would like to wish you lots of love, joy, and perseverance in the pursuit of the goal. Remember, it's great determination, hard work and the magnitude of faith that leads us to assigned goals. To myself I would like to wish to always have such wonderful followers like you, and have more and more of new ones to join me!

. . . .

Kolejny rok dobiega końca. Ciężko mi uwierzyć w to jak szybko ten czas leci, ale zarazem ogromnie się cieszę, że to już drugi raz, kiedy mogę wspólnie z wami podsumować te minione dwanaście miesięcy. Przygotowałam dla was moje subiektywnie wybrane 24 stylizacje, które najbardziej podobały się mnie samej!

Nie będę się rozpisywać bez końca, dlatego w tym miejscu chciałabym przede wszystkim podziękować wam za ten miniony rok, za waszą obecność oraz ogromne wsparcie i motywację, jaką mi dajecie. Nawet nie wiecie jak się cieszę, że to, co piszę oraz to, czym się tutaj z wami dzielę, stanowi dla was jakąś inspirację oraz źródło ciekawostek, które macie ochotę czytać. Przed nadejściem tego 2017 roku chciałabym Wam życzyć dużo zdrowia, miłości, radości oraz wytrwałości w dążeniu do celu. Pamiętajcie, że to wielka determinacja, ciężka praca oraz ogrom wiary doprowadza nas do wyznaczonych celów. Sobie natomiast chciałabym życzyć abym zawsze miała tak wspaniałych obserwatorów, jakimi jesteście Wy oraz aby było Was coraz więcej!


1 - Link // 2 - Link // 3 – Link // 4 – Link // 5 – Link // 6 - Link


1 - Link // 2 - Link // 3 – Link // 4 – Link // 5 – Link // 6 - Link


1 - Link // 2 - Link // 3 – Link // 4 – Link // 5 – Link // 6 - Link

Szczęśliwego Nowego Roku kochani!

Gorące uściski,
M.


SaveSaveSaveSave
SaveSaveSaveSaveSaveSaveSaveSaveSaveSave

Comments

 1. Piękne zdjęcia nie mogę wyjść z zachwytu, już któryś z raz z kolei:) Dobrego Nowego Roku 2017.

  ReplyDelete
  Replies
  1. Dziękuję, bardzo się cieszę! :) Pozdrawiam serdecznie

   Delete
 2. Wszystkie stylizacje cudowne! Aż nie mogę się doczekać propozycji outfitowych na rok 2017 :) Wszystkiego dobrego w Nowym Roku, oby był jeszcze lepszy! :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Dziękuję bardzo! Przyznam szczerze, że ja też nie mogę się już doczekać :)). Ściskam!

   Delete
 3. Mnie też podobają się wszystkie stylizacje. To garść mega inspiracji:-). Pozdrawiam i życzę sukcesów w Nowym Roku.

  www.mylittleplanet15.blogspot.com

  ReplyDelete
  Replies
  1. Bardzo dziękuję! Ogromnie mi miło to słyszeć :)
   Ściskam!

   Delete

Post a Comment

Instagram

FOLLOW @OFSIMPLETHINGS ON INSTAGRAM
© 2019 OF SIMPLE THINGS | All rights reserved. Contact