HOW TO WEAR TRAINERS - CASUAL DAY IN LONDON


‘I would hate for someone to look at my shoes and say, 
“Oh my God! They look so comfortable!’  Christian Louboutin

When I put on sneakers, I try to assure that aesthetics of my outfit was still preserved. Who said that sport shoes can’t look classic and elegant as much as possible? I'm not a person who would torture herself all day in heels with the only reason to look chic. I like heels as I think most women do, but I also like to feel comfortable. You can take my word that for that days like this, when from early morning I run around the city traversing kilometers, facing demonstrations in the center what is reflected in a closure of Westminster bridge and for me it means another hundreds of meters to go to reach my destination, I would be far away from a chick woman in heels. I would rather remind of a marathoner, who at the time of photos put on a pair of heels for decoration :).


The ability to wear high heels is the key to our presence. There is nothing worse than to wear heels considering we do it once a year and look at it as if we walked on stilts. In this case, flat shoes would be a better option. However, due to the upcoming Christmas and New Year's Eve (when would be a better time for heels?), use today to start building your ability to wear them! As Christian Louboutin says, the ability to wear high heels is something that we can learn. The key to success is to gradually build up the height of the heel. In this way, we get our feet used to the uncomfortable bends and one day even the 10 cm heels will be easy to wear :).

. . . .

Kiedy zakładam adidasy, staram się aby estetyka mojego stroju nadal była zachowana. Kto powiedział, że w sportowym obuwiu nie można wyglądać klasycznie i w miarę możliwości elegancko? Nie jestem osobą, która torturowałaby się przez cały dzień w szpilkach tylko dlatego aby wyglądać szykownie. Lubię obcasy jak chyba większość kobiet, ale lubię też czuć się wygodnie. Możecie mi wierzyć na słowo, że w takie dni jak ten, kiedy od rana biegam po mieście przemierzając przy tym kilometry, mierząc się z demonstracjami w centrum co odbija się na zamkniętym moście Westminster a dla mnie oznacza to kolejne setki metrów do przejścia aby dotrzeć do celu, daleko byłoby mi do szykownej kobiety na obcasach. Raczej przypominałabym maratończyka, który na moment zdjęć założył szpilki do dekoracji :). 

Nie zniósłbym, gdyby ktoś spojrzał na moje buty i powiedział 
"O Boże! Wyglądają na takie wygodne!'- Christian Louboutin

Umiejętność noszenia butów na obcasie to klucz do naszej prezencji. Nie ma nic gorszego niż założyć szpilki nawet jeśli nosimy je raz do roku i wyglądać przy tym jakbyśmy chodziły na szczudłach. W takim wypadku płaskie buty byłyby lepszym rozwiązaniem. Niemniej jednak z racji nadchodzących Świąt oraz Sylwestra, czyli okresu, w którym szpilki będą mile widziane, już dziś zacznijmy budować naszą umiejętność ich noszenia! Jak mówi Christian Louboutin, sztuki noszenia butów na obcasie idzie się nauczyć. Kluczem do sukcesu jest aby stopniowo budować wysokość obcasa. W ten sposób przyzwyczaimy naszą stopę do niewygodnych zgięć i z czasem nawet 10 cm obcasy nie będą stanowiły dla nas najmniejszego problemu :). 
PHOTOS BY -  Nicole Engelmann

Comments

 1. Pięknie wyglądasz! Powolutku przekonuję się do golfa, gdy go widzę w takich trafionych stylizacjach, jak u Ciebie, bo generalnie nie jestem jego fanką ;) Tak że dziękuję za inspirację! :)
  Magda

  ReplyDelete
  Replies
  1. Droga Magdo,

   bardzo Ci dziękuję za miłe słowa. Cieszę się, że stylizacja przypadła Ci do gustu. Dziękuję również za odwiedziny i zapraszam znowu :) :*

   Ściskam!
   M.

   Delete
 2. W adidasach również wyglądasz świetnie! :-)

  ReplyDelete
 3. Zestaw na 6! Wszystko ładnie dobrane. Świetny myk z rękawami swetra :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Bardzo miło mi to słyszeć! Dziękuję za odwiedziny :)

   Ściskam!
   M.

   Delete
 4. I really like it =)
  kisses Blamod
  new articles
  http://blamod.com

  ReplyDelete
 5. Powiem tylko jedno,Twój blog to pełen profesjonalizm,szablon strasznie mi się podoba szukam czegoś podobnego ale marnie mi idzie:)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Nawet nie wiesz jak miło mi to słyszeć! Jeżeli chodzi o szablon bloga to ja swój mam ze strony pipdig.co :)

   Ściskam!
   M.

   Delete
 6. Piękna stylizacja i piękna Ty! Bardzo podoba mi się Twój golf i spodnie, są z tegorocznej kolekcji? :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Bardzo dziękuję! :) Niestety spodnie kupiłam jakoś na początku roku :(

   Ściskam!
   M.

   Delete
  2. Dziękuje za informacje :)

   Delete
 7. Super look :) Jedno pytanie praktyczne - Czesto nosisz o tej porze buty bez skarpetek i nie marzniesz ? :)
  Pozdrawiam

  ReplyDelete
  Replies
  1. Dziękuję! :) Jeżeli chodzi o buty to tego dnia było wyjątkowo ciepło (pogoda w Anglii tej jesieni utrzymała się zaskakująco długo). Skarpetki miałam na sobie, aczkolwiek do adidasów noszę krótkie skarpetki, które ledwo sięgają kostki. Nie lubię kiedy zbyt wystają :D

   Pozdrawiam!

   Delete

Post a Comment

Instagram

FOLLOW @OFSIMPLETHINGS ON INSTAGRAM
© 2019 OF SIMPLE THINGS | All rights reserved. Contact