MILITARY GREEN MET THE OFF SHOULDER


Fashion is the ongoing element of our life. Our carefulness, our attention to details to add a bit of a character to the way we look, is often very challenging. Why do we mostly come with the assumption that everything classical and “safe” is the only right solution? Timeless clothes add more class, grace and they make us look very elegant and decent. Therefore, it doesn’t mean that we can’t play with fashion sometimes.


I personally choose very coordinate elements of my wardrobe on my everyday look that I know will look classical, but stylish in the same time. I therefore tend to “play” with it as I did today. Using the elements of the biggest summer trend – off shoulders top, a choker which is the detail that add a bit of 90s style that is also having its second youth or a military skirt in the deep shade of green. As always the most important aspect remain in place – choose everything carefully! :)

. . . .

Moda jest nieodłącznym elementem naszego życia. Nasza staranność, dbanie o szczegóły aby dodać odrobiny charakteru naszemu wyglądowi czasami stawia przed nami nie lada wyzwanie. Dlaczego zawsze wychodzimy z założenia, że wszystko to co klasyczne i „bezpieczne” jest jedynym słusznym rozwiązaniem? Ponadczasowe ubranie dodają nam klasy, wdzięku i sprawiają, że wyglądamy elegancko oraz przyzwoicie. Niemniej jednak nie oznacza to, że nie możemy się czasami tą modą pobawić.

Sama na codzien stawiam na bardzo spójne elementy garderoby, które wiem, że będą wyglądać klasycznie, ale modnie. Zdarza mi się jednak „zaszalec” tak jak dzisiaj, że wykorzystuje wiele elementów czy to największego trendu tego lata – odkryte ramiona, „choker” czyli dodatek w stylu lat 90, który również przeżywa swoją drugą młodość czy militarną spódniczka w kolorze głębokiej zieleni. Jak zawsze najważniejsze pozostaje jedno – aby dobierać wszystko z umiarem :)

OUTFIT DETAILS
top / bluzka – Sheinside
skirt / spódniczka – H&M
ballerina pumps / baletki – Massimo Dutti
bag / torebka – Zara
choker – DIY
necklace / naszyjnik – Guess

Comments

  1. O, właśnie mam na sobie podobne połączenie kolorystyczne. Biała klasyczna koszula i spodnie khaki, niemniej jednak Twój zestaw bardzo mi się podoba, chociaż na co dzień nie kombinuję ze strojem. Ta bluzka jest piękna- uwielbiam biel wiosną i latem! :)

    ReplyDelete
    Replies
    1. Dziękuję ślicznie za odwiedziny oraz za komentarz. Cieszę się, że mój zestaw przypadł Ci do gustu. Ja również lubię biel w lecie - szczególnie na opalonym ciele! :)) pozdrawiam

      Delete

Post a Comment

Instagram

FOLLOW @OFSIMPLETHINGS ON INSTAGRAM
© 2019 OF SIMPLE THINGS | All rights reserved. Contact