FEELS LIKE SPRING


Last three days including today, London has been full of sunshine. Honestly saying after my yesterday’s walk around Notting Hill where beautiful magnolia started to blossom, I could feel Spring already. My today’s outfit is my little reply to the vibe prevailing behind the window. Who said that we can’t wear bright colours in the winter time? My red coat appeared to fit ideally into this situation. The moment I put it onto my shoulders I knew that this is what I am going to spend my day in! :) Ultimately fashion is here to play with it and the season of the year should not make us wear black for four months of the year just because it is winter. What if not that perfect outfit will make us feel better right while crossing our doorway? Our outfit, the way we present ourselves remains to be one of the most important factor that decides about the way we feel everyday. Don’t be afraid to array (as long as it will follow the “less is more” rule) it doesn’t hurt! :)

I hope you have a good day! :)


coat // płaszcz – Primark

turtle neck // golf – Stradivarius

jeans // jeansy – COS

bag // torebka – Zara

boots // botki – H&M

Ostatnie trzy dni z dzisiejszym włącznie w Londynie aż roi się od promieni słonecznych. Prawdę powiedziawszy po moim wczorajszym spacerze po Notting Hill gdzie zaczęły już kwitnąć piękne magnolie, poczułam się jakby była wiosna. Moja dzisiejsza stylizacja jest zatem drobną odpowiedzią dla aury panującej za oknem. Kto powiedział, że zimą nie można nosić jaskrawych kolorów? Czerwony płaszcz okazał się po raz kolejny wpasować w sytuację i kiedy tylko założyłam go na ramiona wiedziałam, że to właśnie w nim spędzę ten dzień! :) W końcu moda jest po to aby się nią bawić a pora roku nie powinna sprawić, że przez cztery miesiące zimy, będziemy chodzić ubrane na czarno. Co jeśli nie udana stylizacja może podnieść nas na duchu już w momencie przekroczenia progu naszego domu? Stylizacja, sposób naszej prezencji stanowi jeden z ważniejszych czynników wpływowych na to jak się czujemy każdego dnia. Dlatego nie bójmy się stroić (byle z głową) to nie boli! :)


Miłego dnia moje kochane czytelniczki! :)


Photos by Felix Klugman 

Comments

 1. Piękny płaszcz! Świetnie się prezentuje na tle tych pięknych białych budynków!

  www.other-than-pink.blogspot.com

  ReplyDelete
  Replies
  1. Dziękuję i zapraszam ponownie :)) pozdrawiam serdecznie

   Delete
 2. Świetny płaszcz! Miło zobaczyć kolejnego polskiego blogera w Londynie :P Pozdrawiam!

  www.fashion-utopia.com

  ReplyDelete
 3. Znalazłam Cię na lookbooku i specjalnie dokopałam się na blogu do tej stylizacji, bo jest świetna! Ok, ktoś powie, że już widziało n tego typu połączeń ale to akurat ma klasę - jest nieprzeładowane i wyważone. Bardzo mi się podoba. Płaszcz super. fajne zdjęcia robisz, masz tam fajne miejscówki, zazdroszczę. Gliwice to nie Londyn :)

  blog minimalissmo

  ReplyDelete
  Replies
  1. Dziękuję za wszystkie miłe słowa :) bardzo się cieszę, że postanowiłaś mnie odwiedzić. Pozdrawiam i serdecznie zapraszam ponownie :)

   Delete
  2. Masz bardzo przyjemne te stylizacje, więc zaglądam :) Nie pamiętam jak Cię znalazłam, ale chyba jakoś tak bardzo przypadkowo, chyba przez lookbooka.

   No to do następnego wpadnięcia :) Czekam na jakiś kolorowy lub elegancki look!

   Delete

Post a Comment

Instagram

FOLLOW @OFSIMPLETHINGS ON INSTAGRAM
© 2019 OF SIMPLE THINGS | All rights reserved. Contact