PHOTO DIARY


August is already behind us and as we have already walked into September, it is time for “Photo diary” of last month.

Summer has passed very quickly this year. Luckily I have a week of holidays in front of me starting this Sunday, so my summer outfits inspiration are not over yet! :) It is quite disappointing when I look back at the last month as the weather wasn’t particularly good this month or more likely saying this entire summer, but I can’t complain. I should actually be used to it. To conclude summer I can say that my baking skills have improved a lot and I am very happy about that as that was my aim for this summer. I have sorted out my closet which was a big deal before I started doing it. The problems with many women is that they see there is something wrong with their decision making problem when it comes to morning outfit preparation, but we never admit it. Maybe sorting this problem and any other more complicated or more serious problems would become much easier when we have the feeling that our wardrobe has been tidied up to the best possible standard. I mean, what else could be more difficult?

I hope that you have had a good summer this year and are ready for upcoming cosy evenings. See you soon xSierpień już za nami, więc skoro mamy już wrzesień to pora na podsumowanie zeszłego miesiąca.

Lato minęło wyjątkowo szybko w tym roku. Na szczęście mam jeszcze przed sobą tydzień wakacji, który zacznie się w niedzielę w związku z czym moje letnie stylizacje jeszcze się nie skończyły :). Kiedy patrzę na zeszły miesiąc czuję lekkie rozczarowanie. Warunki atmosferyczny, jakie panowały w Londynie w zeszłym miesiącu nie należały do tych szczególnie wymarzonych. Szczerze powiedziawszy powinnam raczej powiedzieć przez całe lato a nie tylko w zeszłym miesiącu. Tak czy inaczej nie mogę narzekać. Po czasie spędzonym na Wyspach powinnam raczej być przyzwyczajona. Niemniej jednak podsumowując całe wakacje, w końcu poprawiłam swoje umiejętności cukiernicze, z czego ogromnie się cieszę. Uporządkowanie mojej garderoby, które było nie lada wyzwaniem już też jest za mną. Problemem większości kobiet jest to, że widzą one ich problem z podejmowaniem decyzji, który z reguły objawia się o poranku, kiedy to należy wybrać nasz strój, ale nigdy się do niego nie potrafimy przyznać. Może rozwiązanie tego problemu i każdego następnego okazałoby się łatwiejsze gdyby pojawiała się w naszej głowie świadomość, że udało nam się już zwalczyć garderobę, w której teraz panuje ład i porządek. Skoro tak to, co jeszcze może być trudniejsze?


Mam nadzieję, że miałyście wspaniałe wakacje i, że jesteście gotowe na nadchodzące przytulne jesienne wieczory. Do następnego :*


Mum :*


Durdle Door

Follow me on Instagram for more :) 

Comments

  1. Masz śliczną mamę:) Czy nie uwazasz, że zasługiwała by na sesję na Twoim blogu? Chyba, że jesteś zazdrosna:)))

    ReplyDelete
    Replies
    1. Dziękuję bardzo, na pewno przekażę mamie te miłe słowa :). Nie sądzę aby była zainteresowana, ale zapewne jeszcze nie raz tutaj zagości :) Pozdrawiam

      Delete

Post a Comment

Instagram

FOLLOW @OFSIMPLETHINGS ON INSTAGRAM
© 2019 OF SIMPLE THINGS | All rights reserved. Contact