MY COLOUR OF HOLIDAYS


Our holidays in Spain are over, but it is still not the end of our summer adventure. Spontaneous decisions are usually the best ones and this time it is not going to be any worse. We have decided to extend our time off, before I head of to my second year of university and before the really cold times arrive to London. It is actually cold already and what would London be like without rain?! Yes, just after landing at Gatwick airport we have faced that cold and rainy atmosphere. My Monday is very pleasant this time and I have to do some laundry, pack up and check in for my flight. Together with my friends we are going to head to our wonderful Greek vacations :) follow me on my Instagram to find out where about Greece we are staying and to see some pictures.

I have found some time to prepare this post for you and hopefully will update one more tomorrow morning just before we go. Once I will be back from Greece I will finally share with you all the pictures and posts I have for you.

My colour of holidays is what you have already seen on my blog and what I find my favourite piece of my closet this summer. Yellow pants have stolen my heart and just before I thought I will not have any more opportunity to wear them this year I have already captured an outfit for you :). Plain white top is always worth taking on holidays and that striped knitwear (which is my favourite one) had to play the key role in that outfit. Stripes are that part of wardrobe that are just as perfect when you are by the sea. Those Birkenstocks that I have on my feet were my best purchase this year. I don’t think I have ever worn anything more comfortable then them.

I am going to carry on with my packing and leave you with few pictures from my lovely Majorca. See you soon xxWakacje w Hiszpanii dobiegły końca, ale nasza wakacyjna przygoda wciąż trwa. Spontaniczne decyzje z reguły należą do tych najlepszych, dlatego też nie mam żadnych obaw, że w tym przypadku miałoby być inaczej. Zdecydowaliśmy się przedłużyć nasz urlop o dodatkowy tydzień. Niebawem zacznę drugi rok na uniwersytecie a w Londynie już na dobre zawitają zimne i mokre dni. Właściwie to już jest zimno a poza tym to, czym byłby Londyn bez deszczu? Zaraz po naszym lądowaniu na lotnisku Gatwick musieliśmy się zmierzyć z zimnem i deszczem, który nas przywitał. Tym razem mój poniedziałek należy do całkiem przyjemnych a jedyne, co muszę dzisiaj zrobić to z wyjątkiem prania (prawie już skończone) to pakowanie i odprawa paszportowa na jutrzejszy lot. Razem z przyjaciółmi wybieramy się na nasze cudowne Greckie wakacje :) obserwujcie mnie na Instagramie jeśli chcecie dowiedzieć się gdzie dokładnie zmierzamy. Będziecie mogli również na bieżąco oglądać zdjęcia z tego cudownego miejsca.

Bardzo się cieszę, że udało mi się znaleźć odrobine czasu, aby napisać dla was nowy post. Mam również nadzieje, że jeszcze zanim wsiądę jutro do samolotu na blogu pojawi się drugi wpis. Kiedy już w końcu wrócę do Londynu na dobre to podzielę się z wami wszystkimi fotografiami i postami, które dla was zgromadzę :)

Moim kolorem tych wakacji, który mieliście już zresztą okazję zobaczyć na blogu i który stanowi ulubioną część mojej garderoby tego lata to żółty. Spodnie w tym odcieniu wprost skradły moje serce i zanim zdążyłam pomyśleć, że nie będę już miała okazji założyć ich w tym roku byłam w procesie tworzenia zdjęć na bloga. Gładki biały bezrękawnik jest zawsze wart miejsca w walizce a pasiasty sweterek (mój ulubiony oczywiście) musiał zagrać główną rolę w tej stylizacji. Paski należą do tej części garderoby, która pasuje idealnie na te nadmorskie wypady. Klapki Birkenstock, które mam na sobie uważam za swój najlepszy zakup tego roku. Nie wydaje mi się abym nosiła coś bardziej wygodnego od nich.

Czas dokończyć pakowanie a zatem zostawiam was z kilkoma zdjęciami z mojej ukochanej Majorki. Miłego dnia :)top & knitwear/bezrękawnik i sweterek – H&M
pants/spodnie – Zara
sandals/klapki – Birkenstock
watch/zegarek – Michael Kors


Comments

 1. świetne zdjęcia, bardzo ładnie wyglądasz :)

  ReplyDelete
 2. Muszę to napisać - masz świetną fryzurę! Zdjęcia piękne, a Ty promieniejesz :)
  Zapraszam do siebie - www.urodowaobsesjonatka.blogspot.com

  ReplyDelete
 3. świetny zestaw, podoba mi się połaczenie pasiaków z zółtym

  ReplyDelete

Post a Comment

Instagram

FOLLOW @OFSIMPLETHINGS ON INSTAGRAM
© 2019 OF SIMPLE THINGS | All rights reserved. Contact