BLACK CHIC


My love for black clothes seems to not be endless. I am still full of admiration due to how rapidly I changed my acceptation for colourful wardrobe. Well colourful might still be a little bit too deep, but I have more white, powder pink and colours than I used to do before.

No matter what little black dress will always be the most suitable date version J . Normally you would probably find me wearing it along with black heels, but let’s not forget that it is summer time, so a little coloured detail will not kill anybody.

What about you? How would you style that little black dress?Moja miłość do czarnych ubrać zdaje się nie mieć końca. I tak jestem pełna podziwu dla samej siebie jak szybko udało mi się zaakceptować albo wręcz polubić kolorowe ubrania w mojej garderobie. Słowo „kolorowe” wciąż może być zbyt mocnym określeniem, aczkolwiek po głębszej analizie musze przyznać, że moja garderoba posiada zdecydowanie więcej białych, pudrowo różowych i kolorowych rzeczy niż kiedyś.

Bez względu na wszystko mała czarna na zawsze pozostanie najbardziej odpowiednia randkowa wersja J. Normalnie spotkalibyście mnie w niej z czarnymi szpilkami w komplecie, ale nie zapominajmy, że jest lato. Odrobina kolorowego akcentu jeszcze nikogo nie zabiła.


A jaki byłby wasz zestaw idealny z mała czarna w roli głównej? 

dress & shoes / sukienka i buty – Zara, neclace / naszyjnik - Jubitom

Miłego dnia! :)

Comments

  1. Twój facet jest z najpiękniejszą kobietą świata!

    ReplyDelete

Post a Comment

Instagram

FOLLOW @OFSIMPLETHINGS ON INSTAGRAM
© 2019 OF SIMPLE THINGS | All rights reserved. Contact