NEW IN


I thought that as part of my blogging I will share with you some of the products that I was happy to welcome in my wardrobe this month. I would like to create some kind of routine that I will follow when creating new posts and “New in” will be one of them.

May is one of my favourite month, because this is the time when the weather is improving and I can finally start wearing something lighter and enjoy weekends on the fresh air. Of course another reason is that May is the month of my birthday. I don’t know what’s so exciting about celebrating the fact that you are another year older, but there is something special about it. Maybe the way how I choose this time to conclude my last year according to all the achievement I have accomplished or maybe to push myself even more towards the next year’s plans.

No matter what, May is definitely the time when I start to collect my new basic or less basic essentials for the upcoming summer time JPomyślałam sobie, że jako część mojego blogowania będę się z wami dzielić niektórymi produktami, które byłam szczęśliwa powitać w mojej szafie w danym miesiącu. Chciałabym stworzyć swojego rodzaju rutynę, którą będę podążać tworząc kolejne posty. Wpisy z cyklu „New in” będą jedna z nich.

Maj jest jednym z moich ulubionych miesięcy. Jest to czas, kiedy pogoda znacznie się poprawia. W końcu mogę zacząć nosić coś znacznie lżejszego i cieszyć się weekendem na świeżym powietrzu. Oczywiście moje uwielbienie kryje się też za sprawa tego, że jest to miesiąc moich urodzin. Naprawdę nie wiem skąd bierze się to podekscytowanie świętowaniem tego, ze jesteśmy kolejny rok starsi. Niemniej jednak kryje się za tym coś specjalnego. Może to za sprawą tego, że jest to dla mnie czas, kiedy mogę w pełni podsumować miniony rok pod względem wszystkich celów, które udało mi się osiągnąć, albo po prostu moment, aby postawić sobie kolejny plany czy pragnienia, które będę skutecznie realizować przez kolejne dwanaście miesięcy.

Bez względu na wszystko, Maj jest z pewnością miesiącem, w którym zaczynam kolekcjonować moje nowe podstawowe lub mniej podstawowe i na pewno niezbędne produkty na nadchodzący sezon letni JHydra Beauty Micro Serum from Chanel has become my biggest favourite. The main problem with my skin is that it is dry. I have tried many creams and serums, but it is that little product that actually satisfied me. The main purpose of that serum is to make your skin hydrated for 24hours. You can use it with other creams on top of that. I could definitely recommend that product to all of you who have the same dry skin problem as I do. I also can’t forget about the smell of it that touch all my senses! J

Hydra Beauty Micro Serum od Chanel stało się moim największym faworytem. Mój największy problem ze skora to jej suchość. Wypróbowałam już naprawdę sporo kremów i rożnego rodzaju serum, ale to właśnie to serum zdaje się spełniać moje wymogi. Głównym celem tego produktu jest zapewnienie nawilżenia naszej skory przez 24h. Można również używać z nim innych kremów dla większego nawilżenia. Z czystym sumieniem mogę polecić ten produkt wszystkim, którzy tak samo jak ja zmagają się z problemem suchej skory. No i oczywiście nie mogę zapomnieć o zapachu, który w pełni dopieszcza mój zmysł węchu! JVichy Idealia Life Serum was gifted to me. This was one of my favourite product as my skin felt so perfect after applying this serum. I am using it once I remove my make-up. Its smell is incredible same as the Chanel one. What I really like about that serum is that it helped me to get fresher looking skin with balanced colour.

The Dior mascara was bought on impulse. I have tried the mascara from Yves Saint Laurent before, but it dried out after three weeks’ time and made me very disappointed. After that I was looking for something that would make my lushes look longer and add volume. This one seems to be the right choice with the only exception that it is waterproof. I didn’t see it when buying it and had a little bit of problem when I was trying to remove it on the evening. Therefore in the summer time it will play its role perfectly.

“The Rules of Work” book seems to be the perfect book for me. I am quite shy and being able to state my own opinion in the work place was my key problem. It is very important to act at the specific manner and do what your employers tells you to do, but you can’t let them use you. This book tells the reader about how to be successful in the workplace without becoming unpleasant.  

*

Vichy Idealia Life Serum otrzymałam w prezencie. Był to jeden z moich ulubionych produktów gdyż po jego nałożeniu moja skora zdawała się być jedwabiście gładka.

Maskara marki Dior została zakupiona pod wpływem impulsu. Wypróbowałam już wcześniej maskary od Yves Saint Laurent aczkolwiek po niespełna trzech tygodniach od momentu zakupu jej zawartość po prostu wyschła zostawiając mnie w stanie dużego rozczarowania. Próbowałam później znaleźć coś, co sprawi, że moje rzęsy będą dawały efekt wydłużenia i powiększonej objętości. Maskara od Dior wydaje się być odpowiednim wyborem z drobnym wyjątkiem, jest wodoodporna. Nie zauważyłam tego kupując ja, przez co miałam nie lada problem próbując ja zmyć wieczorem. Niemniej jednak w nadchodzącym sezonie letnim będzie spisywała się perfekcyjnie.

Książka „Zasady Pracy” zdaje się być napisana dla mnie! J Jestem osobą dość nieśmiała z natury. Wyrażanie swojej opinii na dany temat często sprawia mi trudności, co z reguły odbija się na moja niekorzyść.  Jeśli chodzi o miejsce pracy jest to bardzo istotnym elementem, aby zachowywać się w określony sposób i robić to, co wlicza się w nasze obowiązki nie dając się wykorzystywać. Właśnie ta książka opowiada o tym jak osiągnąć sukces nie będąc przy tym nieuprzejmy.Miss Dior Eau de Toilette is one of my favourite perfume. The fragrance opens with fresh notes of Tunisian neroli oil. The heart merges two types of roses - Bulgarian and Turkish. The base is made of Indonesian patchouli. It is very fresh and perfect for the day as well as for the evening.

Miss Dior Eau de Toilette jest jednym z moich ulubionych perfum. Zapach ten otwiera się świeżą nutką Tunezyjskiej neroli. Jego serce łączy ze sobą dwa rodzaje róż – Bułgarskiej i Tureckiej. Baza jest oparta na Indonezyjskiej paczuli. Zapach ten jest bardzo świeży i idealnie nadaje się na dzienne wyjście zarówno jak te wieczorne.These beautiful earrings were gifted to me by my parents. They are made out of gold and those little crystal ball. I love them so much as they are so elegant and simple.

Te piękne kolczyki dostałam w prezencie od moich rodziców. Wykonane są one ze złota wykończone krystaliczną kuleczka pełną cyrkonii. Uwielbiam je przez ich elegancje i taki prosty delikatny wygląd.      Yellow pants from Zara are my favourite in this month. I really can’t wait till I show you outfit based on them! J

Żółte spodnie z Zary są zdecydowanie moimi ulubieńcami w tym miesiącu. Już nie mogę się doczekać, kiedy pokaże wam stylizacje oparta na tych właśnie spodniach! JThe main and the most important purchase I have made this month is camera. I know how terrible quality pictures I have been posting during the last posts. It is finally over and hope that pictures will present much better now. I was a bit confused which one to choose as I was considering Canon and Nikon, but I have been recommended with the second one so I ended up buying Nikon D3200.

Głównym i najważniejszym zakupem, którego dokonałam w tym miesiącu jest aparat fotograficzny. Wiem jak okropnej, jakości zdjęcia mogliście znaleźć w postach. Na szczęście te czasy już za mną i zdjęcia będą prezentować się w znacznie lepszej jakości. Przyznam się, że byłam troszkę rozdarta pomiędzy aparatem marki Canon a tym od Nikona. Niemniej jednak polecono mi właśnie firmę Nikon i takim oto sposobem zakończyłam swoje zakupy modelem D3200.Comments

Instagram

FOLLOW @OFSIMPLETHINGS ON INSTAGRAM
© 2019 OF SIMPLE THINGS | All rights reserved. Contact