PHOTO DIARY


As February dragged on endlessly, I must admit that I do not know how it happened, that in four days it will be April! I am very happy for all these blooming buds, which will show themselves to us in all their glory in the coming weeks. Before this happens, however, it is necessary to summarize the past weeks of March. What were they like? Unfortunately, sick for us. I spent two weeks in bed (I think that's why this month flew by so quickly), but despite everything, I managed to prepare a few blog posts for you, enjoy time with my family during play and walks, and catch up on the series (somehow I lacked the strength to read books ). In all of this, I managed to collect even quite a large dose of photos, which you can find below :).

 

. . . .

 

Tak jak luty ciągnął mi się w nieskończoność, tak muszę przyznać, że nie wiem jak to się stało, że za cztery dni będzie kwiecień! Jak ja się cieszę na te wszystkie kwitnące pąki, które w najbliższych tygodniach pokażą nam się w pełnej krasie. Zanim to jednak nastąpi, trzeba podsumować minione tygodnie marca. Jakie były? Dla nas niestety chorowite. Dwa tygodnie spędziłam w łózka (to chyba, dlatego ten miesiąc tak szybko mi zleciał), ale mimo wszystko udało mi się przygotować dla Was kilka wpisów, nacieszyć czasem z rodziną podczas zabawa i spacerów oraz nadrobić serialowe zaległości (na czytanie książek jakoś brakło mi sił). W tym wszystkim udało mi się zebrać nawet całkiem pokaźną dawkę zdjęć, które znajdziecie poniżej :). 


1. Morning bird. // 2. Flower power. // 3. Attention to details. // 4. Portion of vitamins for my second breakfast. 

1. Ranny ptaszek. // 2. Kwiatowe szaleństwo. // 3. Detale. // 4. Porcja witamin na drugie śniadanie.In search of the perfect background for photos, we came across such a beautiful tenement house, or rather a street full of them.

W poszukiwaniu idealnego tła do zdjęć trafiliśmy na taką piękną kamienicę, albo raczej ulicę, na której było ich pełno. Preparing photos for post about my haircare.

Przygotowując zdjęcia do wpisu o pielęgnacji włosów. Morning readings and my tracksuits, tarnished by rolling on the floor: D

Poranne czytanki i moje nadszarpnięte przez tarzanie się po podłodze dresy :DPucio for good night and time to bed. 

Pucio na dobranoc i do spania. 1. Our apartment has been taken over by a gang of stuffed animals some time ago, which keep finding a new lair. // 2. Comfortable, with a touch of elegance in a truly sporty style - this is probably a good term for what I currently wear. If you haven't seen this post, you can find it here - link. // 3. Banana pancakes for breakfast. // 4. This has been our favourite playground recently.

1. Nasze mieszkanie już jakiś czas temu zostało przejęte przez gang pluszowych zwierzątek, które co rusz znajdują nowe legowisko. // 2. Wygodnie, z nutką elegancji w iście sportowym stylu – to chyba dobre określenie tego jak ostatnio się ubieram. Jeżeli nie widziałyście tego wpisu, znajdziecie go tutaj – link. // 3. Placuszki bananowe na śniadanie. // 4. To ostatnio nasze ulubione miejsce zabaw. Ready for a walk :)

Gotowa na spacer :)1. Golden rain. // 2. Looking for more recipes. // 3. Preparing for summer. I have recently spotted this dress on shopbop and this is how I wonder whether to leave it or send it back. It's definitely too long, so I would have to shorten it (it almost reaches my ankles). What do you think? // 4. The same tenement house from a different perspective :)

1. Złoty deszcz. // 2. Szukając kolejnych przepisów. // 3. Przygotowując się do lata. Tą sukienkę wypatrzyłam ostatnio na shopbop i tak się właśnie zastanawiam, czy ją zostawić czy odesłać. Jest zdecydowanie za długa, więc musiałabym ją skrócić (sięga mi prawie do kostek). Jak myślicie? // 4. Ta sama kamienica z innej perspektywy :)The next location from the photos is this Italian food store - it's like someone lives in the Cheltenham area :)

Kolejna lokalizacja ze zdjęć to ten sklepik z włoską żywnością – to tak jakby ktoś mieszkał w okolicach Cheltenham :)Here the comment is rather redundant: D

Tutaj komentarz jest chyba zbędny :D One of my favourite cookbooks. 

Jedna z moich ulubionych książek kucharskich. One little selfie. 

Jeden mały autoportret.Spring in the city.

Wiosna w mieście. 1. Spring in the city continue. // 2. Black and stripes – my favourite classic. // 3. Work in the field. // 4. Little pleasure. 

1. Wiosna w mieście ciąg dalszy. // 2. Czerń i paski, czyli moja ulubiona klasyka. // 3. Praca w plenerze. // 4. Małe przyjemności. Director in the position… 

Dyrektorowa na stanowisku… My favourite – spaghetti. 

Moje ulubione - spaghetti. The hair care article was one of several blog posts last month. If you haven't had the chance to see it yet, click here - link.

Wpis o pielęgnacji włosów był jednym z kilku, który pojawił się na blogu w minionym miesiącu. Jeżeli nie miałyście jeszcze okazji go zobaczyć, zapraszam tutaj – linkCity in bloom. 

Miasto w rozkwicie. Cup of delicious coffee and time to do some post writing :)

Kubek pysznej kawy i do pisania :)In black and white. 

W czerni i bieli.
Breakfast scene and my homemade banana pancakes and a cup of tea. 

Poranne scenki i moje domowej roboty placuszki bananowe oraz filiżanka herbaty. To by było na tyle! Dziękuję za Waszą uwagę i do następnego. 

 


Ściskam!

M. 


Comments

 1. Ale Ci zazdroszczę tej wiosny w mieście <3 W Warszawie dopiero ledwo co pączki widać na drzewach...ale robi się powoli cieplej i wiosennie .
  piękne podsumowanie marca ! u mnie do połowy marca sielsko, a potem przyszedł covid i kwarantanna...;/ ale chociaż Twoje zdjęcia poprawiają nastrój :))

  ReplyDelete
  Replies
  1. Dziękuję za miłe słowa i za komentarz. W takim razie życzę, aby wiosna jak najszybciej dotarła i do Ciebie :). Mam nadzieję, że się dobrze czujesz.
   Przesyłam dużo zdrowia i uściski ;*

   Delete
 2. Piękne zdjęcia, jestem zachwycona, bardzo mi się podoba :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Kochana Iwono, dziękuję Ci za te miłe słowa!
   Ściskam cieplutko ;*

   Delete

Post a Comment

Instagram

FOLLOW @OFSIMPLETHINGS ON INSTAGRAM
© 2019 OF SIMPLE THINGS | All rights reserved. Contact