MR. AND MRS.


Miłość nie polega na tym, aby wzajemnie sobie się przyglądać, 
lecz aby patrzeć razem w tym samym kierunku.

Antoine de Saint-Exupéry


The first emotions of wedding have already fallen, so I come to you with a small announcement. Unfortunately, for more we will have to wait a bit longer (believe me, I can’t wait for the pictures myself), but I wanted to give you a small preview from that day. How was it? Wonderful! The explosion of emotions and feelings that accompanied me that day is something indescribable. It was not without reason that everyone repeated to not stress, because on this day all details won’t matter. That's exactly how it was! I do not remember the smallest details, because in the end it was not them that were the most important on this day only me and my husband. In fact, the word husband is the only thing that changed ... The first days were quite strange and the morning "good morning husband" sounded somehow foreign, but nice :). After almost two weeks, however, I can say that it is an irreplaceable element that permanently appeared in my dictionary. I am happy and look forward to our common days, weeks, months, years and what the future has for us! I hope that this one photo will satisfy your curiosity for the coming weeks and I promise to come back to you soon with a greater dose of inspiration from our big day!

. . . .

Pierwsze emocje ślubne już opadły, zatem przychodzę do Was z małą zapowiedzią. Niestety, na więcej będziemy musieli jeszcze wszyscy poczekać (uwierzcie mi, sama nie mogę się doczekać gotowych zdjęć), ale chciałam dać Wam chociaż mały zarys z tamtego dnia. Jak było? Cudownie! Eksplozja emocji, uczuć jakie towarzyszyły mi tamtego dnia są czymś nie do opisania. Nie bez powodu wszyscy powtarzali, aby się nie stresować, bo w tym dniu wszystkie detale przestaną mieć znaczenie. Dokładnie tak było! Nie pamiętam najdrobniejszych szczegółów, bo w końcu to nie one były najważniejsze tylko ja i mój mąż. W gruncie rzeczy słowo mąż to jedyne co się zmieniło… Pierwsze dni były dość dziwne a poranne „dzień dobry mężu” brzmiały jakoś obco, ale miło :). Po prawie dwóch tygodniach mogę jednak powiedzieć, że to już niezastąpiony element, który na stałe zagościł w moim słowniku. Z radością wyczekuję naszych wspólnych dni, tygodni, miesięcy, lat oraz tego co przygotuje dla nas przyszłość! Mam nadzieję, że to jedno zdjęcie zaspokoi Waszą ciekawość na najbliższe tygodnie a ja obiecuję już niebawem wrócić do Was z większą dawką inspiracji z tego dnia! 


Photo by Fotodziwaki

Ściskam!
M.

Comments

 1. Wspaniale! Samych pięknych dni ;*

  ReplyDelete
 2. Cudownie widzieć Was szczęśliwych! ♥ Piękne zdjęcie!

  ReplyDelete
  Replies
  1. Dziękujemy bardzo! Pozdrawiam serdecznie i życzę cudownego weekendu ;*

   Delete
 3. Kochani wspaniale jest widzieć Waszą radość i miłość! Gratuluję i życzę szczęścia na nowej drodze życia! ❤️

  ReplyDelete
  Replies
  1. Ogromnie dziękujemy za życzenia! :) ;*
   Przesyłam uściski!

   Delete
 4. Pięknie napisalas Moniko, a na zdjęcia spokojnie poczekamy. Serdeczne gratulacje dla Was :)

  ReplyDelete
 5. Pięknie, idealnie opisane! Az sama poczułam z powrotem te emocje z własnego ślubu! Gratulaxke i wszystkiego dobrego na wspolnej, nowej drodze życia,💑

  ReplyDelete
  Replies
  1. Dziękujemy bardzo za życzenia :)
   Pozdrawiam serdecznie i udanego weekendu ;*

   Delete
 6. Cudowni ! Wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia ! ;)

  ReplyDelete
 7. Wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia! Gratulacje ♥ Z niecierpliwością czekam na resztę zdjęć!

  londonkidx.blogspot.com

  ReplyDelete
 8. Kochana, ogromnie gratuluję i życzę Wam samych cudownych chwil w zdrowiu i radości! :)

  ReplyDelete
 9. Gratulacje i wszystkiego dobrego na nowej drodze życia :)

  ReplyDelete
 10. Wszystkiego dobrego dla Was, duuużo szczęścia :-)

  ReplyDelete

Post a Comment

Instagram

FOLLOW @OFSIMPLETHINGS ON INSTAGRAM
© 2019 OF SIMPLE THINGS | All rights reserved. Contact