FIELDS OF SUNFLOWER - GOODBYE SUMMER


Dress // Sukienka - H&M, Ballerina Pumps // Baletki - Massimo Dutti
"We were late," I thought as we reached the field of sunflowers. Half the field was already cut by visitors, which effectively hinders the pursuit of a photographic vision for those like me. However, since we have already arrived, we will not leave without the beautiful photographs that were born in my head. We just need a good angle I thought. My optimism has not retreated. Although in the end the inspirations collected from the sunflower fields on the fields in Tuscany were significantly different from those we have achieved, I am satisfied. We spent a wonderful time in the bosom of nature and could enjoy both the environment, the weather and most importantly – each other’s company.

I invite you to take a short walk in the fields of sunflowers with me. I think it's a good way to say goodbye to a holiday that's nearly gone. Despite the fact that August is coming to an end and the leaves on the trees begin to pick up orange shades, I have the impression that the summer weather will stay with us for a while.

. . . .

„Spóźniliśmy się” pomyślałam, kiedy dotarliśmy na pole słoneczników. Połowa pola była już ścięta przez odwiedzających co skutecznie utrudnia spełnianie fotograficznych wizji takim jak ja. Skoro jednak przyjechaliśmy już na miejsce, to nie wyjedziemy bez pięknych fotografii, które rodziły się w mojej głowie. Wystarczy dobry kąt ujęcia i powinno się udać. Mój optymizm nie ustępował na krok. Chociaż w rezultacie końcowym inspiracje zebrane z pól słonecznikowych na polach położonych w Toskanii znacząco różniły się od tych, które udało nam się osiągnąć, jestem zadowolona. Spędziliśmy wspaniały czas na łonie natury i mogliśmy cieszyć się zarówno otoczeniem, pogodą a co najważniejsze – swoim towarzystwem. 

Zapraszam Was zatem na krótki spacer po polach słonecznika. Myślę, że to dobry sposób na pożegnanie odchodzących już wakacji. Pomimo tego, że sierpień dobiega końca a liście na drzewach zaczynają nabierać pomarańczowych odcieni, mam wrażenie, że letnia pogoda jeszcze na chwile z nami zostanie.

Ściskam!
M.

Comments

 1. mimo wszystko piękne jest to miejsce ;)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Cieszię się, że Ci się podoba :)
   Pozdrawiam!

   Delete
 2. Replies
  1. Dziękuję bardzo kochana! Pozdrawiam serdecznie ;*

   Delete
 3. Podobnie miałam jak pojechaliśmy na pole lawendy :)Piękne zdjęcia Moniko!

  ReplyDelete
 4. Jejku! Sesja jest cudowna ♥

  londonkidx.blogspot.com

  ReplyDelete
 5. Piękne te Twoje sesje na łonie natury :-) i widać, że fotograf zdolny ;-)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Dziękuję! Oczywiście przekażę ten komplement fotografowi. Myślę, że bardzo się ucieszy :))

   Ściskam!

   Delete
 6. Piękne zdjęcia. Idealny krajobraz. Bardzo pasuje Ci ta sukienka, podobną widziałam tutaj. Wydaje mi się, że częściej powinnaś robić sesje tego typu. Czekam na więcej zdjęć na łonie natury. Pozdrawiam serdecznie :* <3

  ReplyDelete
  Replies
  1. Dziękuję bardzo! :)) Przyznam szczerze, że sesje na łonie natury również i mnie przypadły do gustu :). Myślę, że jeszcze sporo tego rodzaju zdjęć pojawi się na blogu. Teraz z niecierpliwością wyczekują na jesienną aurę i kolorowe liście, które z pewnością wpasują się idealnie!

   Pozdrawiam :*

   Delete
 7. Piękne zdjęcia, piękna sukienka i piękna Ty!

  ReplyDelete
 8. Oto drugi -obok Twojego- mój ulubiony blog. Myślę, że polubiłybyście się. Widzę wiele podobieństw, od stylu po uśmiech, który wam zawsze towarzyszy:) http://galmeetsglam.com/2015/01/blush/

  ReplyDelete
  Replies
  1. Ale mi miło! Bardzo się cieszę i oczywiście dziękuję ;*

   Delete

Post a Comment

Instagram

FOLLOW @OFSIMPLETHINGS ON INSTAGRAM
© 2019 OF SIMPLE THINGS | All rights reserved. Contact