BLACK FRIDAY

Year after year, popular in America Friday sales-called "black Friday" find its place in Europe. I remember a few years back when I moved out from Poland, any sales of this scale have not yet had a place in my home country. As can be seen from year to year, everything changes, and in this case to the benefit of the consumer. As it usually happens during the sales, it is easy to fall into exaggeration that’s why I wish you a lot of sense for this weekend, but also cool findings which will refresh your wardrobe! :)

To help you a little bit in this sales madness, I prepared for you a few products that I was able to spot and I would be happy to welcome in my closet :)

. . . .

Z roku na rok popularne w Ameryce piątkowe wyprzedaże zwane „black friday” czyli czarny piątek odnajdują swoje miejsce w Europie. Pamiętam jeszcze kilka lat wstecz kiedy wyjeżdżałam z Polski, wówczas takowe wyprzedaże nie miały jeszcze miejsce w naszym rodzimym kraju. Jak widać z roku na rok wszystko się zmienia a w tym przypadku z korzyścią dla konsumenta. Jak to z reguły przy wyprzedażach bywa, łatwo jest popaść w przesadę dlatego życzę wam na ten weekend dużo rozsądku, ale i również fajnych perełek, które odświeżą waszą szafę! :)

Aby odrobinę wspomóc was w tym wyprzedażowym szaleństwie, przygotowałam dla was kilka produktów, które udało mi się wypatrzeć i z chęcią powitałabym je w swojej szafie :). 
1. Black cross body bag – SheIn (available here) //  2. Grey cardigan – SheIn (available here) // 3. Black choker with pearls – SheIn (available here) // 4. Grey knitwear – SheIn (available here) // 5. Bootle green knitwear – SheIn (available here) // 6. Black belt – SheIn (available here) // 7. Gold bracelet – SheIn (available here) // 8. Make-up brushes – SheIn (available here) // 9. Bottle green velvet cross body bag – SheIn (available here) // 10. Velvet heels – SheIn (available here)

1. Czarna torebka na długim pasku – SheIn (dostępna tutaj) // 2. Szary sweter – SheIn (dostępny tutaj) // 3. Czarny naszyjnik z perłami – SheIn (dostępny tutaj) // 4. Szary sweter – SheIn (dostępny tutaj) // 5. Sweter w kolorze butelkowej zieleni – SheIn (dostępny tutaj) // 6. Czarny pasek ze złotymi klamrami – SheIn (dostępnytutaj) // 7. Złota bransoletka – SheIn (dostępna tutaj) // 8. Pędzle do makijażu – SheIn (dostępne tutaj) // 9. Aksamitna torebka na łańcuszku w kolorze butelkowej zieleni – SheIn (dostępna tutaj) // 10. Aksamitne szpilki – SheIn (dostępne tutaj)

. . . . 

P.S. Let me know what beauties you find during the sales! 
Kisses :)

P.S. Dajcie znać co fajnego upolowałyście! 

Ściskam :)

Comments

 1. Świetne propozycje. Z twojej listy na pewno kupiłabym ten szary sweter :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Bardzo się cieszę, że moja propozycja Ci się spodobała :) Dziękuję za odwiedziny!
   Ściskam! :)

   Delete
 2. So many amazing pieces
  xx
  https://www.youtube.com/channel/UC_zn7IqrAY1I44bRuN6dH-Q
  https://theonethattravels.wordpress.com/

  ReplyDelete
 3. Polsce jeszcze daleko do prawdziwego Black Friday. Kiedy czytam informacje typu: obniżki -20% albo darmowa dostawa przy zakupach za minimum 100zł, uśmiecham się nieco pobłażliwie :) Osobiście skorzystałam na tej promocji, ponieważ chciałam kupić sobie blaszki ze wzorkami do paznokci, a akurat z okazji BF była na nie promocja :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Tak, widziałam właśnie. Z drugiej strony jak to mówią lepszy rydz niż nic! :) Myślę, że z czasem się rozkręcą. Cieszę się jednak, że mimo tego udało Ci się upolować to co chciałaś. Pozdrawiam i dziękuję za komentarz! :)

   Delete
 4. Bardzo przydatna lista! Ja w tym roku kupiłam tylko kosmetyki na przecenach (-25% do -30%) - przezenty dla mnie :), mamy i teściowej pod choinkę :)
  Jak dla mnie nawet dobra przecena, dodam że mieszka w Norwegii a oni się tutaj lubują w tzn Stanach :D dlatego mamy nawet przeceny do -90%

  ReplyDelete
  Replies
  1. Czyli jednym słowem prezenty świąteczne masz już z głowy! :) Cieszę się, że udało Ci się upolować fajne rzeczy. Ściskam! :)

   Delete
 5. Ooo na Twojej liście wszystko w moim stylu :) szkoda że Black Friday w Polsce nie wygląda tak jak za granicą. Ja jednak w tym roku jestem zadowolona :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Bardzo mi miło, że moja lista trafiła w Twój gust! :) Ściskam!

   Delete
 6. Świetne zestawienie, szary golf robi furorę.
  http://aguniamojswiat.blogspot.com

  ReplyDelete

Post a Comment

Instagram

FOLLOW @OFSIMPLETHINGS ON INSTAGRAM
© 2019 OF SIMPLE THINGS | All rights reserved. Contact