HOME OFFICE – JAK SPERSONALIZOWAĆ SWOJE MIEJSCE PRACY


Interior design contributes much to our wellbeing. That’s why we’ve always tried to make our house and working spaces cosy, so that we’re at peace in them. Since I started blogging I spend most of my time sitting at my desk with opened laptop. This small space is my home office. Since I spend so much time in this space, I try to make it as good as possible so that I always enjoy writing there. A gloomy space, or some dark corner with no decorations wouldn’t give me the positive energy to run a creative blog.

Regardless of whether or not our offices are at home or at work, we can use our spaces creatively and add something special that would change in the interior decorating effortlessly, giving it a new face and making our work much more enjoyable! 

. . . .

Wystrój wnętrza ma ogromne znaczenie na nasze samopoczucie w danym pomieszczeniu. Dlatego zawsze staramy się aby nasz dom był przytulny dzięki czemu będzie nam się miło w nim mieszkało. Od kiedy prowadzę bloga, większość swojego czasu spędzam przy biurku przed laptopem. Ta mała przestrzeń stanowi moje domowe biuro. Spędzając tak duże ilości czasu w tym miejscu, staram się abym jak najmilej się w nim czuła. Prowadzenie takiego bloga w dużej mierze wiąże się z kreatywności, której on od nas wymaga, dlatego też ponure miejsce, ciemny kąt czy brak jakiś miłych dla oka przedmiotów nie nastrajałby mnie pozytywną energią.

Bez względu na to czy nasze biuro znajduje się w domu czy jest to pomieszczenie w pracy, możemy włożyć odrobinę serca, użyć naszej kreatywności i dodać coś od siebie co bez wielkiego wysiłku, nada danemu wnętrzu zupełnie nowego oblicza a nasza praca będzie wtedy przyjemnością :).Depending on the style you prefer, you can easily customise accessories to suit your needs. I personally do not like to surround myself with heaps of unnecessary things, and that’s why I try to have as little trinkets in my work space as possible. They’d only distract me. I tend to keep it to a few fashion magazines and books and some flowers to brighten my desk. A stylish and interesting notepad nearby, and a calendar (Like those with the chuck-style marble), and a sober yet interesting stand for pens would also make this space more customised. I also use a skin for my laptop that brings something refreshing to my work. You have probably noted by now that I am slightly obsessed with anything that looks like marble :). The last, but not the least, is the cup. Coffee is my indispensable companion when working at the desk, and the coffee served in that cup always tastes better. It is also a nice accent that looks good on the desk :) 

P.S: Some time ago I have discovered a great website: coconut-lane.com offers products like MacBook cases, phone cases, stationery such as notebooks. But they also have many other items like jewellery, sunglasses or home accessories that I thought you would like. I am even happier that I have been able to get a promo code for you on the value of 20% to use with no time limit. All you have to do is type makesitsimple20 at the checkout. Kisses! :)


. . . .


W zależności od tego jaki styl preferujemy możemy z dużą łatwością dostosować nasze dodatki. Nie lubię otaczać się w stercie niepotrzebnych rzeczy dlatego staram się aby w moim obrębie znajdowało się jak najmniej „bibelotów”, które tylko niepotrzebnie rozproszą moją uwagę. Magazyny o modzie, książki związane z ta sama tematyka czy kwiaty to tylko kilka z podstawowych elementów jakie zawsze mam koło siebie. Ciekawy notes czy kalendarz (np. te z oprawką w stylu marmuru) stonowany acz ciekawy stojak na długopisy albo ciekawa oprawa laptopa (tak jak moja na zdjęciu). Pewnie zdążyłyście ostatnio zauważyć, że mam lekka obsesję na punkcie wszystkiego co wygląda jak marmur :). Ostatnią rzeczą, która dla mnie samej stanowi jakże ważny element jest filiżanka. Kawa to mój niezastąpiony towarzysz podczas pracy przy biurku a ta z filiżanki zawsze smakuje najlepiej. Jeżeli jeszcze do tego ładnie wygląda nadając ozdoby do naszego biurka to już chyba wystarczająca zachętą do pracy :). 


P.S. Jakiś czas temu natrafiłam na stronę Coconut-Lane.com z produktami typu oprawki na MacBook-a czy telefon, obrazki na ścianę, czy dodatki jak notesy, ale również wiele innych ciekawych rzeczy, takie jak biżuteria, okulary przeciwsłoneczne czy dodatki do domu, które pomyślałam, że wam się spodobają. Dlatego tym bardziej się cieszę, że udało mi się zdobyć dla was kod zniżkowy w wysokości 20%, do wykorzystania bezterminowo! Wystarczy, że wpiszecie makesitsimple20 przy dokonywaniu zakupów. Ściskam! :)


Comments

  1. Kochana, ale piękne biurko! Uwielbiam drewno we wnętrzach! cudownie komponuje się z bielą i szarością :)

    ReplyDelete
    Replies
    1. Kochana Magdo, to akurat jest mój stół w jadalni (biurko mam o jakaś połowę mniejsze i białe :D post o nim możesz zobaczyć - http://makesitsimple.blogspot.co.uk/2015/11/little-sneak-peak-of-my-bedroom-office.html), co nie zmienia faktu, że również uwielbiam naturalność i prostotę tego mebla - pewnie przez jego odcień. Pozdrawiam serdecznie i ściskam :)

      Delete

Post a Comment

Instagram

FOLLOW @OFSIMPLETHINGS ON INSTAGRAM
© 2019 OF SIMPLE THINGS | All rights reserved. Contact