MONDAY!


It is so frustrating to wake up fifth day in the row and see no difference with how you feel. Guess who is ill again! My immune system doesn’t co-operate well with me lately, but this time it is even more complex and I guess I am not going to get out of it without an antibiotic. I have already missed a day at university, a concert I was supposed to go to on Saturday and now, the last week of lectures started and I am stuck at home. I still have to finish my marketing assignment which is due on Friday and I really hope I will get well by then as I have got afternoon tea planned for Friday with girls (we all need our girls time, right?). The same I am unable to do any shoots, so I hope you will forgive me lack of new posts on the blog.

I am not going to complain any more as I am not that type of a person! Still it is Monday and to survive through my illness and essay writing I need a cup of coffee! I hope that you are all feeling very well and I wish you a good day! Kisses and speak to you soon :)

Frustrujące jest obudzić się piąty dzień z rzędu i nie poczuć różnicy w tym jak się czujemy. Zgadnijcie kto jest znowu chory! Mój system odpornościowy nie współgra ze mną ostatnio zbyt dobrze, ale tym razem to przeszedł już sam siebie i wygląda na to, że bez antybiotyku to się nie obejdzie. Jak do tej pory zmuszona byłam opuścić dzień na uniwersytecie, koncert, który miałam zaplanowany na sobotę a teraz kiedy zaczął się ostatni tydzień wykładów w tym roku, ja wciąż tkwię w łóżku. Nie zmienia to faktu, że na piątek mam do oddania wypracowanie z marketingu i mam nadzieję, że do tego czasu uda mi się stanąć na nogi w szczególności, że mamy zaplanowaną popołudniową herbatkę z dziewczynami (przecież każda z nas potrzebuje babskiego popołudnia, prawda?). Niemniej jednak do tego czasu nie jestem w stanie przygotować dla was nic nowego i mam nadzieję, że wybaczycie mi tą ciszę na blogu.


Nie będę już dłużej narzekać, bo to nie w moim stylu. Ponieważ jednak mamy poniedziałek i muszę jakoś przetrwać chorobę i wypracowanie to bez filiżanki kawy się nie obejdzie! Z tego wszystkiego w wolnej chwili upiekłam pyszny placek z jagodami i z truskawkami. Mam nadzieję, że u was wszystko dobrze i tym samym życzę wam cudownego dnia kochani! Buziaki i odezwę się wkrótce :)

Comments

  1. Bardzo ciekawy blog, a także instagram. Lubię tutaj zaglądać bo widać ile pracy w go wkładasz, ale też, że sprawia Ci to dużą przyjemność. Życzę Ci dalszych sukcesów i pięknych postów. Pozdrawiam :)

    ReplyDelete
    Replies
    1. Bardzo Ci dziękuję za tak miłe słowa. Zawsze bardzo mnie cieszą takie komentarze. Mam nadzieję, że nadal będziesz do mnie zaglądać. Pozdrawiam Cię serdecznie :)

      Delete

Post a Comment

Instagram

FOLLOW @OFSIMPLETHINGS ON INSTAGRAM
© 2019 OF SIMPLE THINGS | All rights reserved. Contact