CHRISTMAS - GIFT GUIDE


Prezenty, kto nie lubi ich dostawać? Chyba nie znam takiej osoby. A jak jest, kiedy role się odwracają i to my mamy je wręczyć? Jedni uwielbiają je dawać, ale istnieje rzesza ludzi, którzy uważają to za największe utrapienie a wszystko za sprawą nadmiaru produktów dostępnych w sklepach i towarzyszącej im niewiedzy w kwestii wyboru tego jedynego. Jak poradzić sobie z tym zadaniem na tyle dobrze, aby na twarzy naszych najbliższych zagościł uśmiech a my poczuli radość z robienia prezentów?

W gruncie rzeczy dobór podarunku nie musi być taki trudny jak nam się wydaje. Jest kilka zasad, którymi kierując się będziemy w stanie w szybki i łatwy sposób znaleźć coś odpowiedniego. Zacznijmy od tego, że prezent nie musi być duży czy drogi, aby wywołał radość. Wybierając go zastanówmy się nad tym, komu go prezentujemy. Przeanalizujmy daną osobę, jej zainteresowani, upodobania, bo może to okazać się naszym kluczem do sukcesu. Czy to książki, czy fotografia a może podróże, albo jakieś sporty. Opcji jest wiele, wystarczy tylko dobrze poszukać. Pamiętajmy jednak, aby kierując się zasadą pasji danej osoby np. literaturą, wybrać coś, co ich zainteresuje. Nie sztuką jest kupić książkę o tematyce, która z pewnością nie zainteresuje naszych bliskich. To tak jakby kupić książkę o historii motocykli przyjaciółce, kiedy wiem, że nie zna się na motoryzacji.
  

Czasami po prostu wystarczy dobrze słuchać. Może dana osoba sama wyjawi nam, co chciałaby dostać a wtedy nasz problem zniknie. Tak czy inaczej wszystko kręci się wokół dobrej obserwacji. Kolejnym krokiem może być małe szpiegostwo i po prostu podpatrzenie, co nasi najbliżsi maja w posiadaniu, czego zbierają najwięcej, jakiego rodzaju perfum czy kosmetyków używają. Gama kolorystyczna czy zapachowa może być ważną wskazówką.

Kiedy jednak wszystkie z powyżej wymienionych zasad zawiodą to najprościej wrócić do wersji ewakuacyjnej i zdać się na słynna listę niezbędników, które każdemu się przydadzą :). Poniżej przedstawię wam listę bezpiecznych i miłych prezentów. Pamiętajcie jednak, że do niektórych z nich również potrzebne będzie małe śledztwo! :)Biały golf idealnie przyda się na chłodne zimowe dnie – 149.90 zł à tutaj

Koc – 49.99 GBP à tutaj

Perfumy – 339.00 zł à tutaj

Szal – 149.99 zł à tutaj

Planer – $39.99 à tutaj

Naszyjnik – 249 zł à tutaj


Płyta Michaela Buble – 58.99 zł à tutaj


A dla miłośniczek mody i słynnego wydania magazynu Vogue, może najlepsza będzie jego prenumerata na 6 miesięcy? :) – 215.46 zł à tutaj


Zestaw kosmetyków marki Clochee – 190.00 zł à tutaj


Skarpetki – 6.99 GBP à tutaj

Album twórczości Chanel – 138.99 zł à tutaj

Torebka – 29.99 GBP à tutaj

Filiżanka – 6.99 GBP à tutaj

Książka „Elementarz Stylu” Katarzyny Tusk – 45.49 zł à tutaj

Szlafrok – 159.20 zł à tutajJedne z moich ulubionych męskich perfum, Bleu de Chanel – 386.00 zł à tutaj

Sweter – 26 GBP à tutaj

Słuchawki – 115.00 GBP à tutaj

Szlafrok – 139.00 zł à tutaj

Skarpetki – 12.00 GBP à tutaj


Ja prezenty mam już z głowy a nawet udało mi się je już zapakować! Dajcie znać jak wam idzie :)


Comments

Instagram

FOLLOW @OFSIMPLETHINGS ON INSTAGRAM
© 2019 OF SIMPLE THINGS | All rights reserved. Contact