PHOTO DIARY


Yesterday, I have mentioned to you that I would like to create some sort of routine on the blog. I thought that another part of that routine could be post that will conclude last month. I will create a post where I will share with you pictures that have been published on Instagram earlier this month like also pictures which haven’t seen the daylight before. I am a little bit crazy about taking pictures as that’s my another passion after fashion. There is a lot of things I capture that I would like to share with you.

 What do you think? Would you like something like that on the blog? 


 Wczoraj wspominałam wam, że chciałabym stworzyć swojego rodzaju rutynę na blogu. Pomyślałam sobie, że kolejna częścią tej właśnie rutyny mogłyby być posty, które będą tworzyły podsumowanie zeszłego miesiąca. Tworzyłabym dla was wpisy, które zawierałyby zdjęcia z wcześniejszej publikacji na instagramie jak również te, które nie miały jeszcze okazji ujrzeć światła dziennego. Mam mała manie na tle robienia zdjęć! :) Jest to moja kolejna pasja po modzie. Zdarza mi się ująć naprawdę sporo rzeczy, którymi chciałabym się z wami podzielić. 

Co o tym myślicie? Podobałyby wam się wpisy tego typu?
Feeding ducks is our weekly routine :)) // Karmienie kaczek jest taką naszą cotygodniową rutyną :))I love London's architecture! // Uwielbiam ta Londyńską architekturę!


Comments

Instagram

FOLLOW @OFSIMPLETHINGS ON INSTAGRAM
© 2019 OF SIMPLE THINGS | All rights reserved. Contact